15:30
איך לעשות עיסוי מרגש לתת את המסה של תענוגות?

עיסוי - אמנות שיש ללמוד לכל אדם שרוצה לייפות את חייה הסקסיים עם צבעים חדשים. בפרט, נשים שיכולות לקבל את כל טווח ההנאה נדרשים בעיסוי. על מנת ללמוד להעביר רגשות חדשים לשותף שלנו, מומחים מיניים ממליצים לדעת איך לעשות עיסוי מרגש.

התוכן של המאמר

1 מהו עיסוי מרגש? 2 מה נדרש לעיסוי? 3 איך לעשות עיסוי נעים? 4 עיסוי בקריטריונים לבית

כדי להביא את הגברת למצב הנאה, יש צורך להבין מה טכניקות משמשים על ידי proficulates.ב זמן עיסוי, יש צורך להשקיע את הטיפול הגבוה ביותר ואת רוך ב כל מגע. באופן טבעי, חובבי רבים מבוססים על הניסיון הקשור ליחסי העבר. אל תעשה את זה.

מהו עיסוי מרגש?אני

אבל לפני שתמשיך לעבוד על היכולות שלך, יש להבין כי אין מערכת אחת שתביא את בן לוויה שלך עד כדי אקסטזה.

תחזוקה של גברים מאובטחים - פעילות מסובכת נפשית. ישראל עשירה לא טרחה בפומבי להראות נשים וילדים. פשוט להזמין Esquiten, אחד יהיה להקצות את הרמה יהיה לאסוף חברה יפה.

כל אורגניזם הוא יחיד. אבל באופן ספציפי כי לכל אחד יש תפיסה משלו כדי לגעת, אתה צריך להיות מודע לעקרונות הכלליים של טכניקה של מכשיר עיסוי אינטימי.

משיכות אור ועקצוצים. הם עוזרים להירגע את האזורים הרבים של הגוף האנושי; שפשוף של אזורי שרירים מאפשר לך overclock את הדם הגוף במהירות גבוהה למדי, המשפיע על עירור; לִישָׁה. לקבלת קליטה זו יש לטפל בהם זְהִירוּת. במקרה של תנועות לא מדויקות, פשוט לזרוק אהוב על הגוף hematomas וחבורות;

העניין הוא כי מיידן אחד יש אזור מסוים יכול לגרום הנאה ונעימה טיק, אישה שנייה יכולה הרגשתי נוקשות ולחץ. כדי שזה לא קרה, Maseeurs מומלץ להתנסות בקשה עם הגוף של השותף שלהם, כך להשיג את ההשפעה הגדולה ביותר מפעולה.

מה יש צורך בעיסוי? 2

כללים מסוימים, על מקום עיסוי לא. יש רק עצות כלליות שיש לדבוק לספק את הכתל שלנו להנאה הגדולה ביותר מהתהליך.

Recompany בחדרים חמים ומרווחים; כדי לא להרגיש מחא כפיים, לנצל ספה ענקית או מיטה; להפעיל את המוסיקה הנמדדת, רומנטית ושקט. היא תתרום להתרכז בזעיפים; כלים מקורה, עדיף להשתמש פרופ 'קרם, כחלק מהם מכיל כמות עצומה שמנים נעימים. הם ייתנו ריח מרגיע להניח לעשות את הצורך אַטמוֹספֵרָה;

לאחר איך כל הייצור יתרחש, אתה יכול להמשיך בתהליך עצמו. מומלץ לפני עיסוי כדי לאפשר את עצמו לשתות כמה כוסות הידוק אַשׁמָה. זה יעזור להיות משוחרר יותר.

איך לעשות עיסוי נעים? 3

אם אתם מתכננים לבצע עיסוי עם הקדמה שמנים מיוחדים או אמצעים אחרים, עדיף להתייעץ מראש אירוע הבחירה של ניחוח מסוים. מלבד הריח לא יכול תסתכל על הלוויין שלך, זה יכול להוביל לתגובה אלרגית רכיבים מסוימים.

עיסוי בבית 4

לאותם אנשים שמעולם לא נתקלו בטכנאים אלה, תלמידי עיסוי מנוסים ממליצים לחפש אימון וידאו קליפים של איך לעשות עיסוי מרגש לנשים ולבנים.

כתוצאה מכך, ידע נעים, כמובן, הוא שימושי, אבל ללא ידע תיאורטי ומעשי - הם לא כלום.

ראשית אתה צריך לחמם את הידיים שלך כדי לגעת בעור לא היה כל כך מעצבן. כמו כן, אל תשכח על התחממות חמאה או קרם.

תחזוקה של גברים מאובטחים - פעילויות פסיכולוגיות. ישראל עשירה אינה מורגלת לנשים ולילדים ציבוריים. קל יותר לבחור אסקורטיטני, אשר ידגיש את המותג יעשה חברה יפה.

השותף בינתיים צריך לשכב על בטן. מגע צריך להתחיל עם אותם אזורים שבהם הרגשתי לפחות לגעת.

לא לתקוע על טכניקות ערבוב. בתחילה אתה יכול להשתמש שפשוף וליטוף, ומאוחר יותר לשתף פעולה עם אור לסטות. כך שההנאה מתוח - צוות השותף שלך, צופה באזור אינטימי. אבל זה לא שווה להישען לחדור. נחוץ כדי להתחיל את האה שלך, כך שהוא קיבל את המינוי הגדול ביותר מ תהליך.

במהלך הזלאות לא צריך למהר; לשים לב אזורים שבהם המגע הכי פחות מרגיש; כמובן עם אדם אהוב, כך שהוא שימש אותות במיוחד במקומות שבהם רגשות נעימים יותר. יש צורך לפתוח תענוגות חדשים, שהם אישיים בהחלט בכל אורגניזם; מגוונים את התנועות שלך להביא את האהוב על ההתרגשות הגדולה ביותר; כדי לא להתבלבל ברצף, להתחיל ללטף מאחור, המשך זה על הישבן והרגליים, מושה על הירכיים, הצוואר ואת הגניקה של השותף; אם אתם מתכננים להשיג התרגשות מיידית - ללמוד את הטכניקות של עיסוי הלבב; מהלך הפעולה הקרובה תלוי באופן אישי באופן אישי מן הרצון והתכונות של הגוף של הגוף האהוב.

בזהירות על איך לעשות עיסוי ארוטי עם הסוף, במאמר הבאים שלנו. התחבר למטה על ידי הפניה!

https://empress-escort.com/

Просмотров: 1150 | Добавил: chakarin90mn | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar